Ќе цветаат и во зима – Овошје кое им помага на растенијата во домот

Ќе цветаат и во зима – Овошје кое им помага на растенијата во домот

Кората од банана сите ја фрламе без да знаеме колкава корист има од неа.

Ставете ја во земјата на растенијата.

ќе цветаат и во зима.

Прочитај поврзани рецепти:

Рецепт за 2 брзи соса за чипс и други грицки

Шарска плескавица

Паста и сос по домашен рецепт

Шпагети во бешамел сос – одлично мезе со фудбал и пиво

СОВЕТ: Како да направите добра маринада за скара на жар

singlepost_text