Ако мака мачите со килограмите – Чај кој топи сало и масти

Ако мака мачите со килограмите – Чај кој топи сало и масти

Ако мака мачите со килограмите, се што ви треба е да искористите природно и моќно решение, кое воедно е здраво – чај.

Најдобар сојузник за борбата со килограмите е чајот од магдонос.

По можност ви треба свеж магдонос, кој е многу поубав од сушениот.

Дејството ќе биде подобро ако исцедите и малку лимон.

Се препорачува три пати на ден.

Поврзани вести на Готви.мк

Брзи роденденски сендвичи

ВИДЕО: Појадок за 8 минути – неодоливи сендвичи со шунка и кашкавал

Најбрзиот рецепт за кифли за сите домаќинки

Едноставен појадок кој сите ќе ги воодушеви

Видео: Рецепт за најдобриот домашен појадок во светот

Похован кашкавал

singlepost_text