Почнете го денот со вода со лимон – Телото ќе биде благодарно

Почнете го денот со вода со лимон – Телото ќе биде благодарно

Ако денот го почнувате со вода со лимон, ќе имате многу придобивки за здравјето.

Помага за варење на храната, помага и за да ви се врати енергијата, да бидете свежи и расонети.

Помага за лестава кожа.

Помага и за здравјето на црниот дроб.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Шарена тава со зеленчук и пилешко

Пилешко во кари сос

Пилешко со паста и песто сос

Одличен рецепт – Потпечено мешано месо со печурки

Специјалитет: Похoван и печен пилешки стек

singlepost_text