Чини 20 денари – Ќе блесне цело ВЦ

Чини 20 денари – Ќе блесне цело ВЦ

Ако не сакате хемикали, тогаш исчистете го вашето ВЦ природно со само 20 денари.

Ви треба оцет кој ги трга сите дамки и каменецот од сите делови.

Со него поминете ги и огледалата.

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text