Ледено смути со јагоди – Вистинско освежување со богат вкус

Ледено смути со јагоди – Вистинско освежување со богат вкус

Направете вкусно смути од јагоди.

Состојки:

  • 2 банани
  • 1 шолја јагоди
  • 1 шолја јогурт

 

 

Се става се во блендер и се миксира.

singlepost_text