За детоксикација и топење масти и сало: Круши и ѓумбир како најмоќен напиток

За детоксикација и топење масти и сало: Круши и ѓумбир како најмоќен напиток

Направете си напиток од круши и ѓумбир за чистење на телото и здравје.

Состојки:

  • 3 излупени и исчистени круши
  • 2 лажички ѓумбир
  • ½ краставица
  • ½ лимон излупен

Подготовка:

  1. Користете го пред оброк.
  2. Се става се во блендер и се пие.
  3. Супер е за детоксикација и топење масти.

singlepost_text