За големиот проблем од кој се срамат жените – го решава брзо и лесно

За големиот проблем од кој се срамат жените – го решава брзо и лесно

Ова е лек кој секоја жена треба да го има, а помага да се ослободите од сите непријатни мириси, од инфекции на половиот орган и од секакви проблеми и потешкотии.

Ви требаат кило мед, 15 лимони, 400 гр. чуваркуќа, 15 чешни лук.како и 400 грама ореви.

Се меша се во тегла и се става на темно место.

Се зема секој ден по една лажица пред појадок.

Важно е да видите и со гинекологот што тој ќе ви препорача.

singlepost_text