Лек за многу болести – помага за надуеност, мрзеливи црева и хемороиди

Лек за многу болести – помага за надуеност, мрзеливи црева и хемороиди

Јапонското јаболко е многу здраво, вкусно и корисно.

Помага за болести на цревата, против надуеност и мрзеливи црева.

Се користи и за болести на желудникот, за црниот дроб и жолчката.

Помага и за дијареа, како и за хемороиди.

Ќе ви го намали и високиот крвен притисок, а помага и за здравје на живците и мозокот.

Повеќе рецепти на Готви.мк:

ВИДЕО рецепт: Леб со карамелизиран кромид

Ремек дело во кујната: Леб од банана

Тазе домашен леб

ВИДЕО. Рецепт за леб кој не се меси

Домашниот леб на мајче Вера

Полнет запечен леб

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта