За астма, несоница, настинки и импотенција – пијте го ова често

За астма, несоница, настинки и импотенција – пијте го ова често

Сигурно сте слушнале колку е здраво бадемовото млеко, а ние ви го потврдуваме тоа.

Помага за лачење на жолчната киселина, против воспаление, грип и настинка, астма и несоница.

Добро е за импотенција и анемија.

Супер е за мозокот и за енергија.

Има и многу витамин Е.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ