Две намирници го топат салото – за периодот по празниците

Две намирници го топат салото – за периодот по празниците

Ако сакате да изгубите килограми, да го стопите салото, се што ви треба се две магични намирници.

Сварете вода со мед и цимет, па пијте го ова секое утро пред појадок.

Ќе ви помогне да топите килограми и многу е здраво.

Повеќе десерти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед