Евтино и многу помага: Исплакнете ја косата со ова, ќе има сјај од корен до врвовите

Евтино и многу помага: Исплакнете ја косата со ова, ќе има сјај од корен до врвовите

Ако сакате косата да ви сјае, се што ви треба е чај.

Земете незасладен чај од некоја билка и ставете го на косата односно исплакнете ја со него по миењето.

Косата ќе биде здрава и сјајна.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Сода бикарбона – замена за 8 скапи препарати за нега

Како да ја отстраните бојата за коса која не ви се допаѓа?

Брз пилинг за меки усни – Ви требаат само 2 состојки

Природна маска за отстранување на митесерите од носот

Ослободете се од стресот со 5 минутна масажа на прстите

singlepost_text