Наместо со кафе денот започнете го вака – за имунитет и ден полн енергија

Наместо со кафе денот започнете го вака – за имунитет и ден полн енергија

Наместо кафе, секое утро нека ви почнува со шолја топла вода со лимон која многу помага за цело тело.

Оваа напивка го јакне имунитетот, ја урамнотежува ПХ вредноста на телото, помага за слабеење, за полесна работа на желудникот и цревата.

Помага за слабеење, претставува природен диуретик и ја хидрира и чисти кожата.

Денот нека ви почнува вака.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Сода бикарбона – замена за 8 скапи препарати за нега

Како да ја отстраните бојата за коса која не ви се допаѓа?

Брз пилинг за меки усни – Ви требаат само 2 состојки

Природна маска за отстранување на митесерите од носот

Ослободете се од стресот со 5 минутна масажа на прстите