Стомакот и бил огромен – со три состојки ослабела за една недела

Стомакот и бил огромен – со три состојки ослабела за една недела

Една девојка препорачува напиток за топење сало и килограми и тоа брзо и лесно. Ви требаат зелен чај, цимет и ловоров лист.

Се што е потребно да направите е да сварите осумстотини милилитри вода, да ставите малку цимет, три ловорови листови, и супена лажица зелен чај.

Се пие наутро на празен стомак. Потоа, пред ручек и пред вечера.

Ќе ослабете за една недела.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

singlepost_text