Топи сало за само 4 дена: Лесно стопете го стомакот летово

Топи сало за само 4 дена: Лесно стопете го стомакот летово

Ако сакате да им кажете конечно збогум на маститие на стомакот кои таму најлесно се таложат, а најтешко се елиминираат, ова е рецептот за вас, особено погоден за лето.

Секако освен што треба да го пиете ова, потребна е физичка активност, да избегнувате блага храна, а напитокот ќе топи сало, килограми и ќе ги исфрли и токсините од телото.

Ви требаат 1 лажиче корен од ѓумбир, 8 чаши вода, 1 краставица, 1 лимон и 12 листови нане.

Се меша се заедно во стаклена тегла и се пие наредниот ден.

Ќе одите често да мокрите и така ќе ги исфрлите сите токсини, а кожата ќе сјае, и воедно ќе слабеете.

Пијте го 4 дена.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text