Отсега само вака ќе сечете лубеница: Еве како се сечка цела лубеница за само 2 минути! (Видео)

Отсега само вака ќе сечете лубеница: Еве како се сечка цела лубеница за само 2 минути! (Видео)

Во врелите летни денови може ли некој да одолее на вистинско освежување во вид на зрела и сочна лубеница?Сигурно не!

Погледнете ја оваа снимка и научете како за две минути да исечете лубеница…

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text