Ставете лажиче од ова во утринското кафе – топи сало во пределот на стомакот

Ставете лажиче од ова во утринското кафе – топи сало во пределот на стомакот

Постои лесен начин да слабеете летово и тоа со првото утринско кафе.

Имено, ви треба пола лажиче цимет во прав кое треба да го додадете во првото утринско кафе, заедно со 3/4 шолји кокосово масло.

Оваа моќна комбинација топи килограми и ве прави сити.

Верувајте се слабее, ососбено во подрачјето на стомакот.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Зимско кафе

Билка од која се прави здраво кафе

Чај за цел спектар болести

Природен лек за голем гинеколошки проблем

Сок од цвекло за слабеење

Сок кој пука од витамини

Природен лек за бактерии во желудникот

singlepost_text