Го чисти телото и помага за слабеење – топи сало за 72 часа

Го чисти телото и помага за слабеење – топи сало за 72 часа

Моќен напиток кој го чисти телото и помага да намалите сало за 72 часа.

Неопходно е да се пие три пати на ден, наутро, за ручек и навечер, а помага за намалување тежина и детоксикација.

Се ставаат три лимони, една шолја магдонос, 5 стебла целер и 6 шолји водаво блендер.

Се убаво се меша и се пие.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text