5 брзи јадења ако гледате ТВ дуел или кошаркарски плејоф

5 брзи јадења ако гледате ТВ дуел или кошаркарски плејоф

Ако во моментов го гледате ТВ дуелот помеѓу претседателот на СДСМ и премиер, Зоран Заев и претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски или вториот натпревар од финалната серија во кошаркарскиот плејоф помеѓу Работнички и МЗТ Скопје, Gotvi.mk ви предлага топ 5 брзи и вкусни јадења или мезиња:

  1. Брзо мезе – грицки
  2. Солена трота готова за 20 минути
  3. Брза похована даска
  4. Чипс со кашкавал
  5. Макарони со сланина

Имајте убава вечер!

singlepost_text