55 начини и идеи за декорирање велигденски јајца (Видео)

55 начини и идеи за декорирање велигденски јајца (Видео)

Ако се уште не сте смислиле како ќе ги украсувате велигденските јајца, тука сигурно ќе пронајдете идеја.

Се ближи Велигден и Велики петок – денот кога домаќинките обично подготвуваат јајца.

Доколку се уште немате идеја, погледнете го ова видео. Тука се прикажани повеќе од 50 начини за декорирање на велигденски јајца.

Погледнете го овој раскош од идеи:

Повеќе вести на Gotvi.mk:

Брза диета според вашата градба на тело

Диета со која ќе се ослободите од дебелите бутови, широки колкови и салото на стомакот

Диета која се држи 7 дена со вашата омилена храна

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text