Лесно и брзо, а домот ќе блесне во празнична магија – Ви треба само портокал

Лесно и брзо, а домот ќе блесне во празнична магија – Ви треба само портокал

Сè што ви е потребно за празнична магија во домот и најубава декорација се портокали. Земете портокал, па залепете на него светки, или нешто за декорирање по избор што го имате и можете да го искористите дома.

Погледнете ја целата постапка и детали во видеото:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Направете совршена декорација за на торта

Омбре декорација на десерт – нема да верувате, изгледа како да е на излог

ВИДЕО: За најубава декорација на торта ви треба само една евтина намирница

РОМАНТИЧНИ ТОРТИ: 5 декорации од кои застанува здивот (ВИДЕО)

Како да сте во елитен ресторан: Направете најубави декорации со салфети

Масата ќе ви биде како во ресторан: Совршени декорации со салфети

10 начини за декорација на салфети кои МОРАТЕ ДА ГИ ЗНАЕТЕ!

Кујната ја прави куќата дом: Неверојатни декорации за омиленото катче