Видео: Ви требаат тегли или шише – Направете божиќни декорации дома

Видео: Ви требаат тегли или шише – Направете божиќни декорации дома

Прзниците се на прагот, доаѓа Новата година и најубавиот дел од годината кој најубаво го поминуваме со најсаканите.

Доколку сакате да ги направите овие декорации, погледнете ги во видеото овие неколку лесни чекори и направете супер декорации со шеќер во прав, шишиња и тегли од кујната…

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Направете совршена декорација за на торта

Омбре декорација на десерт – нема да верувате, изгледа како да е на излог

ВИДЕО: За најубава декорација на торта ви треба само една евтина намирница

РОМАНТИЧНИ ТОРТИ: 5 декорации од кои застанува здивот (ВИДЕО)

Како да сте во елитен ресторан: Направете најубави декорации со салфети

Масата ќе ви биде како во ресторан: Совршени декорации со салфети

10 начини за декорација на салфети кои МОРАТЕ ДА ГИ ЗНАЕТЕ!

Кујната ја прави куќата дом: Неверојатни декорации за омиленото катче