Појадокот со кој Кардашијан ослабе, но ги задржа облините на себе

Појадокот со кој Кардашијан ослабе, но ги задржа облините на себе

Клое Кардашијан успеа да ја доведе линијата до совршенство и да ослабе со појадок кој го прави во својот дом, а е вкусен и многу лесен за подготовка.

Сестрата на Ким кардашијан прави омлет со спанаќ и пиперки.

Се пропржуваат спанаќот и пиперките на малку масло,кои треба да се убаво исечени, потоа се додаваат јајцата или само белките по избор.

Секако, таа признава и дека многу вежба и се грижи да внесува многу овошје и зеленчук.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

ФОТО: Дел од атмосферата на концертот на Жељко Јоксимовиќ

Која е омилената храна и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот