Габриела колач: Кога ќе го направите ќе треба да го заклучите фрижидерот

Габриела колач: Кога ќе го направите ќе треба да го заклучите фрижидерот

Направете вкусен колач, кој кога ќе го направите ќе треба да го заклучите фрижидерот бидејќи ќе го снема за миг.Ова е гурманско уживање, еве што ви треба и како се прави:

Повеќе вести на Готви.мк:

Сигурно не сте пробале: Направете солени рафаело бомбици

Похован кромид со кашкавал – идеално мезе за со пиво

ВИДЕО: рецепт за потпечен полнет компир

Хот-дог шпагети: Одличен рецепт кој и дете може да го направи

Полнет ананас со ориз и пилешко

Полнети печурки по најдобар рецепт

singlepost_text