Подобро од инхалатор – ова е единствен лек за затнати синуси

Подобро од инхалатор – ова е единствен лек за затнати синуси

Воспалението на синуси знае да биде многу болно, повеќето лекови не делуваат, а природните лекови за ова се ретки.

Инхалацијата помага, но најдобар лек е ако во садот додадете и сецкан лук.

Веднаш ќе ви го реши проблемот.

Прочитај повеќе Gotvi.mk вести:

Вистински специјалитет – Бургер од растурено пилешко со барбекју сос

Салата која летово ќе ја правите секој ден

Англиски погачици со чедар – ќе ги правите во секоја прилика

Полнети тиквички по најдобар рецепт

Рости од компир

Шеф салата

 

singlepost_text