Запечен гурмански тост од рерна – денеска не броиме калории

Запечен гурмански тост од рерна – денеска не броиме калории

Дозволете си еден ден да се насладите со се што ви се јаде, прекршете ги диетите и почувствувајте се убаво.
Совршен рецепт за тост деликатес:

Состојки:

  • 10 парчиња тост леб
  • 2 јајца
  • 200 гр павлака
  • 200 мл јогурт
  • 150 гр салама
  • 100 гр кашкавал
  • 100 гр кулен
  • 100 гр сланина
  • кечап

Повеќе на Готви.мк:

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

singlepost_text