За тромб и прошерени вени – 2 состојки се крај на маката

За тромб и прошерени вени – 2 состојки се крај на маката

Се препорачува за сите кои имаат проблеми со тромб или проширени вени, моќен е и делува брзо.Овој руски лек ќе ве спаси од проблемите, а еве и како. Ви требаат само 250 грама лук и 15 лимони, кои треба да ги измешате во блендер.

Се добро се меша и се става во тегла. важно е да не ја затварате со капак, туку со газа.

Пијте една лажица на ден со топла вода.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

ВИДЕО: Турски специјалитет – рецепт за вртена пита со месо и компири

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

singlepost_text