Ова утро расонете се без кафе – еве како

Ова утро расонете се без кафе – еве како

Сите знаеме дека не треба да пиеме кафе на празен желудник, но ни треба нешто да не расони, а ова е совршена компензација.

Ладна вода рано наутро или мастика за џвакање се идеални за тоа.

Така ќе го поттикнете мозокот и ќе се расоните и без кафе.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Еве што пронајде Санитарниот инспекторат во сендвичарите на „7ца“ (Фото)

Сендвичарата „7ца“ со нови цени – Погледнете ги тука

Ново: Труење со храна

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека