За нејзиното запросување зборуваше цел свет – се породи Јана, еве како ќе се вика бебето

За нејзиното запросување зборуваше цел свет – се породи Јана, еве како ќе се вика бебето

Јана Бурчевска, македонската претставничка на годинешнава Евровизија стана мајка.

Бебето е женско, а како што беше објавено, ќе се вика Дона.

Нека им е со среќа.

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

ВИДЕО: Направете шеќерна паста за депилација

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

 

singlepost_text