Го топи салото на стомакот и бутовите – напивка за секој ден

Го топи салото на стомакот и бутовите – напивка за секој ден

Постои моќна напивка која топи сало од критичните зони на бутовите и стомакот.

Имено, тоа е црниот чај, кој треба да го пиете секој ден, а тој ќе ги стопи салото и целулитот од критичните зони.

Пијте дневно две шолји црн чај на ден и килограмите ќе гои преполовите.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Сашко Коцев слави – Тој и Смиљана добија ќерка

Совети кои дерматолозите нема да Ви ги откријат

Рецепти за природни, а ефикасни маски за лице за зимските денови

ПРАКТИЧНИ СОВЕТИ: Како да отстраните мирис на лук од рацете

Со неколкудневен природен третман повторно до убави и нежни лакти

Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

singlepost_text