Го отвори прозорот за да и даде храна на враната – многу погреши, видеото е хит

Го отвори прозорот за да и даде храна на враната – многу погреши, видеото е хит

Го отвори прозорецот да ја нахрани враната, мислеше дека е многу гладна нопогреши, откако таа и ја украде лажицата.

Погледнете го видеото кое стана хит:

 

Повеќе Готви.мк рецепти:

Салата со маслинки и кубети

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула

singlepost_text