Измешајте ги овие две билки – нема да накачите килограм никогаш повеќе

Измешајте ги овие две билки – нема да накачите килограм никогаш повеќе

Ако имате проблем со имунитетот, како и метаболизмот и се дебелеете, треба да измешате две билки.Измешајте ги добро познатите камилица и нане, а овој чај богат со витамини ќе ви помогне за да немате мачнини по јадењето, да го зајакнете имунитетот, како и да имате редовна столица.

Повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови прочитај тука

Рецепт за домашни ќофтиња тука

Рецепт за ќофтиња со тиквица

singlepost_text