(Фото) Еве кој му честиташе на Сашко Коцев на Facebook

(Фото) Еве кој му честиташе на Сашко Коцев на Facebook

Сашко и Смиљана вчера станаа родители. Тие ја добија својата ќеркичка, а голем број нивни пријатели, роднини и обожаватели им честитаа преку социјалните медиуми.

Ви пренесуваме само мал дел од честитките на Facebook.

Биба Додева: „Жива и здрава, радост да ви носи!“

Ирена Спировска: „Жива и здрава да е,гордост да биде на мајка и татко :-)“

Драгана Клопчевска: „Честито ќерка на Сашко. Голема и среќна да расте ❤️ и убава на мама “

Мартин Трпчевски 99: „Жива, здрава, весела ❤️“

Ѓорѓи Спасов: „Честитки Сашко.“

Кристина Арнаудова: „Јухууууууу“

Тамара Тодевска: „Јееееее ❤️❤️❤️“

Ребека: „Здрава и среќна да е ❤️ Мама и тато прекрасна вест :)“

Огнен Неделковски: „Голема да расте. Честитки.“

Јелена Жугиќ: „Честитки“

Горан Алачки: „Честитки“

 

Честитки на среќните родители од тимот на Gotvi.mk!

ФОТО: Фејсбук на Сашко Коцев

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Сашко Коцев слави – Тој и Смиљана добија ќерка

Совети кои дерматолозите нема да Ви ги откријат

Рецепти за природни, а ефикасни маски за лице за зимските денови

ПРАКТИЧНИ СОВЕТИ: Како да отстраните мирис на лук од рацете

Со неколкудневен природен третман повторно до убави и нежни лакти

Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот