ФОТО: Вака славеше Сашко Коцев за ќеркичката

ФОТО: Вака славеше Сашко Коцев за ќеркичката

Легендарниот македонски актер и комичар Сашко Коцев стана татко, па вака прослави за приновата. Фотографијата е превземена од Фејсбук.

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити