Фото: Ана Николиќ прв пат во јавност по породувањето – никогаш подебела, се пука на неа

Фото: Ана Николиќ прв пат во јавност по породувањето – никогаш подебела, се пука на неа

Откако се породи Ана Николиќ не се појави во јавност но неколку пати објави дека внимава на својата линија, а извор близок до неа го потврди тоа и кажа дека Ана напорно вежба.И сето тоа ќе беше добро ако не се појавеше Ана , заедно со својот сопруг Раста,никогаш подебела, облечена во бел тесен фустан и огромна наметка со леопард принт.

Повеќе Готви.мк рецепти:

Салата со маслинки и кубети

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула

singlepost_text