(Фото) Сашко Коцев слави, тој и Смиљана денеска добија ќерка

(Фото) Сашко Коцев слави, тој и Смиљана денеска добија ќерка

Сашко и Смиљана денеска станаа родители. Тие ја добија својата ќеркичка, чие име очекуваме да го дознаеме деновиве.

Александар Митевски објави фотографија од вечерашната прослава со гордиот татко:

Честитки на среќните родители од тимот на Gotvi.mk!

ФОТО: Фејсбук на Сашко Коцев

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Совети кои дерматолозите нема да Ви ги откријат

Рецепти за природни, а ефикасни маски за лице за зимските денови

ПРАКТИЧНИ СОВЕТИ: Како да отстраните мирис на лук од рацете

Со неколкудневен природен третман повторно до убави и нежни лакти

Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг