(18+ ВИДЕО) Тој готви речиси гол – Перуански Шеф руши рекорди на интернет

(18+ ВИДЕО) Тој готви речиси гол – Перуански Шеф руши рекорди на интернет

Франко Кукс, според дел од светските гастрономски медиуми е најсекси Шеф на планетата. Тој е по потекло од Перу, а поседува и ланец на перуански ресторани во Њу Јорк.

Кукс е голем поборник на здравата храна, а на неговото мени може да се најдат многу специјалитети со природни и здрави состојки и комбинации.

Тој готви речиси гол, а неговите видео рецепти се гледани од стотици илјади луѓе ширум светот. Погледнете неколку негови видеа, но внимавајте, тие се за 18+ возраст.

ФОТО: YouTube канал на Franco Cooks

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

САМО 18+ ФОТО: Орландо Блум и Џастин Бибер го покажаа половиот орган викендов

18+ ФОТО: Џастин Бибер се соблече сосема гол и им го покажа на сите

Тајната на Ким Кардашијан за добра линија и борба со целулитот

Леонардо ди Каприо – Еве која диета ви ја препорачува

Северина со нов спот, а ние ве потсетуваме која диета ја држеше кога беше бремена

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

singlepost_text