Слабејте здраво од рано наутро – рецепт кој брише килограми

Слабејте здраво од рано наутро – рецепт кој брише килограми

Ако сакате здраво и брзо да слабеете ви нудиме напиток кој ќе ви го истопи салото.

Состојки:

  • 1 лимон
  • 60 грама магдонос
  • 3 дл вода

 

Постапката е следна: Се цеди лимон, се сече магдоносот ситно и се става вода во сад. Се се меша и се пие секое утро пред појадок.

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

Добра идеја – Фотографирајте храна на Instagram и бесплатно јадете каде сакате

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text