Кашкавалот се влече, крцкаво топло и вкусно – пица јастучиња

Кашкавалот се влече, крцкаво топло и вкусно – пица јастучиња

Направете вкусно мезе, појадок или вечера. Пица јастучиња со највкусо тесто, крцкаво одозгора, а меко како душа, растопен кашкавал и пица фил.

Се е прикажано во видеото:

Повеќе Готви.мк рецепти:

Салата со маслинки и кубети

Цезар салата + 2 рецепта за дресинг соса

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула

singlepost_text