Лазања пирошки – нов деликатес, ќе се изненадите колку е вкусно

Лазања пирошки – нов деликатес, ќе се изненадите колку е вкусно

Направете лазања пирошки, со намаз, виршли, сланина, кашкавал, или пак било каков фил по ваш избор.Навистина вкусно и креатино, ова е подготовката:

Повеќе видеа со кулинарски рецепти, соцети и трикови прочитајте тука

Повеќе поврзани рецепти:

Трилече – неверојатно вкусен домашен рецепт

Неговото височество: Топло – ладен колач

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

singlepost_text