Видео: Водителката на „Брза кујна” со долга коса – вака изгледаше пред неколку години

Видео: Водителката на „Брза кујна” со долга коса – вака изгледаше пред неколку години

Водителката на Брза Кујна која ја гледаме на Сител, Александра Пановска, ја знаеме од многу одамна, со долга коса, кога беше дел од спот на Јован Јованов.Вака изгледала водителката пред неколку години:

Погледни повеќе видеа со кулинарски рецепти, совети и трикови

Прочитај повеќе рецепти каде користиме Пекабеско производи

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Полнето лепче

Макарони болоњезе

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта

Похован кашкавал

Чипс со кашкавал

singlepost_text