Видео: Лазања во микробранова – готова за пет минути

Видео: Лазања во микробранова – готова за пет минути

Направете лазања брзо и лесно, и тоа во микро печка, без многу мака и неред.

Ви требаат спанаќ, пармезан, зачини, кечап, кашкавал, и секако лазањи.

Повеќе десерти на Готви.мк:

Конечно: Највскуниот десерт за кој даваме куп пари: Еве како да го направите дома

Супер рецепт: Леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Направете чоко мус и гостите ќе ве обожаваат

ВИДЕО: Брз рецепт за некалоричен сладолед

singlepost_text