Фото: Ќе ви застане здивот од тортата на Сека – таа на гостите им забрани едно нешто

Фото: Ќе ви застане здивот од тортата на Сека – таа на гостите им забрани едно нешто

Фолкерката Сека Алексиќ го прослави првиот роденден на синчето, а тортата им одзеде здив на сите. шарена, на неколку спрата и неверојатно голема, таа стана хит.Сека воедно на гостите им забрани да фотографираат и снимаат и да споделуваат информации и слики и видеа на социјалните мрежи.

Поврзани вести на Готви.мк

Брзи роденденски сендвичи

ВИДЕО: Појадок за 8 минути – неодоливи сендвичи со шунка и кашкавал

Најбрзиот рецепт за кифли за сите домаќинки

Едноставен појадок кој сите ќе ги воодушеви

Видео: Рецепт за најдобриот домашен појадок во светот

Похован кашкавал

Рецепт за 2 брзи соса за чипс и други грицки

singlepost_text