Вака изгледа Цеца без шминка – некои ја фалат, други ја навредуваат

Вака изгледа Цеца без шминка – некои ја фалат, други ја навредуваат

Фолк дивата Цеца на секој јавен настап, плени со нејзината убавина и стајлинг, па многумина се интересираат како таа изгледа во опуштена атмосфера, кога не е дотерана и без шминка.Цеца одлучи да им ја исполни желбата на таквите фанови и да објави фотографија на Инстаграм, без ронка шминка, во крупен кадар. Цеца покажа дека нејзиното лице и така изгледа одлично, што исто така потврдија и нејзините фанови кои оставија голем број лајкови и позитивни коментари.

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

singlepost_text