Беквалац се омажи по трет пат – се јадеше, пиеше и играше, свадбата чини богатство

Беквалац се омажи по трет пат – се јадеше, пиеше и играше, свадбата чини богатство

Наташа Беквалац, убавата барбика од Нови Сад, по трет пат во животот го кажа судбоносното ДА и тоа со својот избраник Лука на Ибица.Убавата Наташа и Лука кои чекаат девојче, за свадбата издвоиле 100.000 евра, имале само 25. гости, а уживале во луксуз.

На свадбата присуствуваа само кумовите и сестрите на Беквалац, додека нејзината ќерка хана остана дома поради училишните обврски.

Лука само за собата платил 22.000 евра, додека со оглед на тоа што таму ќе бидат и на меден месец, ќе платат 44.000 евра.

Секако, на гостите им биле платени и авионските карти.

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

singlepost_text