ФОТО: Каролина Гочева блесна во венчаница

ФОТО: Каролина Гочева блесна во венчаница

Каролина Гочева викендов го кажа судбоносното ДА. Убавата македонска пејачка направи веселба за паметење и блесна во венчаница. Нека им е со среќа!

Сите фотографии од јавните профили на социјалните мрежи на познатие се во продолжение:

       

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

singlepost_text