Сок од домати – витамини и супер вкус за оваа зима

Сок од домати – витамини и супер вкус за оваа зима

Есента е период кога правиме зимница, туршија, ајвар, и секако многу слатко и сокови полни витамини.Ова е се што ви треба за домат во тегла.

Поврзани вести на Gotvi.mk:

Супер десерт: леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Торта “Мрзелива домаќинка”: Смешно име, одличен вкус

Ледено уживање: Брз десерт во чаша

Се топат во уста: рецепт за чоколадни коцки Фантазија

Супер вкусен десерт: Рецепт кој го лекува срцето

Рафаело торта: Рецепт кој сите ќе ви го бараат

singlepost_text