Природен рецепт за болки во кичмата – веќе никогаш нема да ги имате

Природен рецепт за болки во кичмата – веќе никогаш нема да ги имате

Направете природен и моќен рецепт за болки во кичмата, ефикасен е и лесен

.Со него ќе заборавите на болката, а ви требаат неколку намирници:

Состојки:

  • 1 сува смоква
  • 1 сува кајсија
  • 5 суви сливи

 

Тоа се намирници богати со супстанци за регенерација на ткивата, делуваат вака:

Поврзани вести на Gotvi.mk:

Супер десерт: леден кафе колач

Нема веќе стоење до шпорет: Колач без печење, совршен за горештините

Ваков рецепт за сутлијаш немате пробано до сега

Торта “Мрзелива домаќинка”: Смешно име, одличен вкус

Ледено уживање: Брз десерт во чаша

Се топат во уста: рецепт за чоколадни коцки Фантазија

Супер вкусен десерт: Рецепт кој го лекува срцето

Рафаело торта: Рецепт кој сите ќе ви го бараат

singlepost_text