Видео: Највкусниот мармалад од сливи

Видео: Највкусниот мармалад од сливи

Вкусно, сочно, брзо и лесно. Вкусот на есента, совршено за торти и колачи, за палачинки, за мезење и насладување.

Направете мармалад од сливи.

Прочитај поврзани Gotvi.mk вести:

Салата со брокула која ќе ја правите секој ден

Таратур или ѕаѕики?

Крем супа од зеленчук

Сос од сенф и мед

Телешко месо во сос од буковка

Салата со рукола и пилешко

Полнети тиквици

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

singlepost_text