Сладок купус – здрав, едноставен и вкусен ручек

Сладок купус – здрав, едноставен и вкусен ручек

За зимата која следи, совршен здрав и лесен ручек.

Ви требаат моркови, компир, зелка и кромид.

Се вика сладок купус и е неодоливо:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Мајката на Јелена Крлеуша: Еве како конечно ја победив зависноста од храна!

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса

10 „убијци“ на вишокот калории

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

singlepost_text