Пица бомби – домот ќе замириса

Пица бомби – домот ќе замириса

Вкусно пециво со пица фил, домот ќе замириса.Се прави лесно и без многу мака.

Поврзани рецепти на Gotvi.mk:

Печени тиквички со пилешко и зеленчук

Салата со рукола и пилешко

Полнет ананас со ориз и пилешко

Шпагети со гриловано пилешко и песто сос

ВИДЕО:  Рецепт за пилешко со 40 чешниња лук

Многу вкусно: Потпечена тава со пилешко месо и печурки

Pad Thai со пилешко

singlepost_text